Žákovské výstupy – architektka

Vstupní údaje:

Klientka vlastnila webové stránky, které sloužily k její propagaci. https://sites.google.com/site/luciesidlovaarchitektka/

Požadavky klienta:

Klientka žádala o oživení stávajících webových stránek bez bližšího upřesnění. Stránky musely obsahovat stejné informace jako předešlý web. Stylizovat tak, aby odpovídalo profesi.

Postup práce:

V první fázi jsem prostudovala již existující webové stránky klientky. Snažila jsem se dozvědět o její práci co nejvíce. Založila jsem účet u Googlu a vytvořila webové stránky https://sites.google.com/site/websidlova. Byla využita existující šablona, u které jsem upravila některé věci.

Po komunikaci s klientkou jsme probraly co je v pořádku a naopak co je třeba změnit.

 

Ve druhé fázi na stránkách došlo k dohodnutým úpravám. Změnila se grafická úprava stránek k obrazu chtěnému a přidal se text. V části projektů jsem musela přidat i fotky, které jsem nahrála na Rajče a poté díky webové aplikaci vložila na stránky. Klientce nevyhovoval nástroj Picasa.

 

Ve třetí fázi došlo ke kontrole a finalizaci webových stránek. Úpravě posledních maličkosti. To se týkalo špatného rozložení fotek a textu na jednotlivých stránkách. Klientka plně ovládá webové nástroje Google, díky předchozím zkušenostem s vlastním webem.

V budoucnosti nás čeká již jen přenesení webu na vlastní doménu.

Ve finální fázi stránky obsahuji:

  • Úvod – základní informace pro potenciální klienty
  • Projekty – hotové i rozběhnuté projekty + fota
  • Služby
  • O mně – CV
  • Blog
  • Kontakt
  • Odkazy

 

K práci jsem využila pouze www.sites.google.com a webové album rajce.net, kam jsem nahrála fotky, které jsou umístěny na webu.

Hodnocení klienta:

S prací studentky MS jsem velmi spokojena.

Její přístup hodnotím tedy velmi kladně.


Poznámka lektora:

O tvůrci: MS je žákyně PrimMat – Soukromé střední školy podnikatelské, s.r.o., oboru podnikání v euroregionu se zaměřením na hotelnictví a cestovní ruch. ICT patří mezi její koníčky, je ji 18 let.

O klientovi: klientka je OSVČ, autorrizovaná architektka.

Klientce byla tvůrkyně doporučena na základě předchozí práce v rámci projektu

 

Komentáře nejsou povoleny.