Žákovské výstupy – inženýrská činnost

Vstupní údaje:

Klient do této doby nevlastnil žádné webové stránky.

Požadavky klienta:

Klient požadoval vytvoření stránek bez nějakých zvláštních požadavků a na základě poskytnutých podkladech.

Požádal o navrhnutí stránek a poté si nad nimi sedneme a probereme. Můj návrh byl – popsat služby, které poskytuje, zpracovat předchozí projekty a uvést je na stránkách, kontakty.

Postup práce:

Jako první krok jsem založila g-mail, který jsem potřebovala k dalším krokům. Dále jsem založila web na googlu s názvem Inženýrská činnost v investiční výstavbě. Poté jsem začala s obsahem kdy jsem začala úvodem – kde jsem napsala základní věci co se píšou, jako vítejte na stránkách, apod. Jako další byla záložka čím se zabývám – zde jsem popsala  všechny služby, které poskytuje. Další záložkou jsou kontakty. A ještě projekty, kde budou umístěny zpracované jednotlivé projekty.

Jakmile jsem tento obsah vytvořila, začala jsem upravovat písma, pozadí, apod.

Na pozadí je umístěna fotka z jednoho projektu, ať to hned při najetí stránky, ukazuje čím se zabývá. Vše je sladěno do modré barvy.

Programy, které byly využity k práci:

Malování
Windows live Movie maker
Windows live fotogalerie

Obsah stránek:

Úvod
Kontakty
Čím se zabývám
Projekty


Poznámka lektora:

O tvůrci: MŠ je žákyní PrimMat – Soukromé střední školy podnikatelské, s.r.o., oboru podnikání v euroregionu se zaměřením na hotelnictví a cestovní ruch. Je ji 18 let.

O klientovi: klient je drobný podnikatel zabývající se inženýrskou činností ve výstavbě

Kontakt tvůrce a klienta byl zcela v jejich režii, škola jejich kontakt nijak nezprostředkovala. Zastáváme názor, že žáci si (minimálně) práci zdarma musí být schopni najít sami 😉

 

 

Komentáře nejsou povoleny.