Žákovské výstupy – Schmuck Heike

Vstupní údaje:

Klientka dosud nevlastnila webové stránky, které by propagovaly její tvorbu v Německu

Požadavky klienta:

Klientka nevlastnila své webové stránky, požadovala vytvoření jedinečných „odvážných“ stránek, vložit fotky svých uměleckých děl, a popsat její biografii

Postup práce:

Nejprve jsme si vytvořili neplacenou verzi stránek na serveru WordPress.org a pomocí tamních schémat jsme si vytvořili šablonu, se kterou jsme dále pracovali. Jako první jsme zapracovali na designu, což nám zabralo velké množství času. Rozhodli jsme se proto upravit danou šablonu podle nás tím, že jsme přepsali v editoru základní nastavení dané šablony a upravili to tak, abychom mohli na pozadí podle přání klientky vložit fotografii jejího díla. Postupně nám pak zasílala další a další informace a fotky, co by chtěla mít na svých stránkách. Po úplném dokončení návrhu stránek si klientka zakoupila doménu, a my pouze překopírovali veškeré nastavení, informace fotky a ostatní data do jejich originálních stránek. Momentálně jsou stránky dále upravovány dle jejich pokynů.

Programy, které byly využity k práci:

GIMP

Malování

Windows live fotogalerie
Poznámka lektora:

O tvůrci: Stránky vytvořili tři žáci druhého ročníku PrimMat – Soukromé střední školy podnikatelské, s.r.o., oboru podnikání v euroregionu se zaměřením na hotelnictví a cestovní ruch a se zaměřenímna pozemní stavitelství. ICT patří mezi jejich koníčky, je jim 17 let.

O klientovi: klientka je umělkyně

Kontakt mezi klientem a tvůrci zprostředkoval německý partner v projektu GEBOL.

 

Komentáře nejsou povoleny.